Koli Kutu En İyi Seçenekler ve Fiyatlar Bojopack Ambalaj'da
  • info@bojopack.com.tr
0

Vakumlu Hurçlar

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Vakumlu Hurç 55x90 cm
KDV HARİÇ120,00 TL

AYRINTILAR
Vakumlu Hurç 55x90 cm

55 cm x 90 cm vakumlu hurç (Vacuum Compressed Bag) saklama torbasını sadece herhangi bir elektrik süpürgesiyle vakumlayarak ister evinizde, ister yolculukta kullanabilirsiniz. ..

Vakumlu Hurç 80x100 cm
KDV HARİÇ150,00 TL

AYRINTILAR
Vakumlu Hurç 80x100 cm

80 cm x 100 cm vakumlu hurç (Vacuum Compressed Bag) saklama torbasını sadece herhangi bir elektrik süpürgesiyle vakumlayarak ister evinizde, ister yolculukta kullanabilirsiniz.&nbs..

Bojopack Koli ve Kutu satış sitemizden, en uygun Vakumlu Hurç fiyatları ile ambalaj malzemesi ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Vakumlu Hurç grubundaki ürünlerinden tekli adet fiyatı ya da toptan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

  • Vakumlu Hurç içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden vereceğiniz, asgari tutar üzeri alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA!
  • Vakumlu Hurç ve diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat bojopack.com.tr'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Vakumlu Hurç kategorisinden satın alabileceğiniz ürünler ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! Bojopack'de tüm ambalaj malzemeleri var.

Hemen şimdi Vakumlu Hurç ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.

Global Satış Sitelerimiz