Koli Kutu En İyi Seçenekler ve Fiyatlar Bojopack Ambalaj'da
  • info@bojopack.com.tr
0

Ayakkabı Kutusu

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Babet Kutusu 5 adet Şeffaf
KDV HARİÇ240,00 TL

AYRINTILAR
Babet Kutusu 5 adet Şeffaf

Şeffaf plastik babet kutusu, babet saklamak amacıyla kullanılır. Plastik kutuda kokunun engellenmesi için havalandırma delikleri bulunmaktadır. Çok amaçlı olarak da kullanılabilir. Miktar: 5 adet ..

Kısa Bot Ayakkabı Kutusu 5 adet Şeffaf
KDV HARİÇ450,00 TL

AYRINTILAR
Kısa Bot Ayakkabı Kutusu 5 adet Şeffaf

Şeffaf plastik kısa bot kutusu, erkek ve kadın ayakkabısı veya kısa bot saklamak amacıyla kullanılır. Plastik kutuda kokunun engellenmesi için havalandırma delikleri bulunmaktadır. Çok amaçlı olarak..

Erkek Ayakkabısı İçin Kutu 5 adet Şeffaf
KDV HARİÇ720,00 TL

AYRINTILAR
Erkek Ayakkabısı İçin Kutu 5 adet Şeffaf

Şeffaf plastik erkek ayakkabısı kutusu, 39-47 numara arası erkek ayakkabısı çeşitlerini saklamak amacıyla kullanılır. Plastik kutuda kokunun engellenmesi için havalandırma delikleri bulunmaktadır. Ç..

Kadın Ayakkabısı Kutusu Şeffaf 5 adet
KDV HARİÇ525,00 TL

AYRINTILAR
Kadın Ayakkabısı Kutusu Şeffaf 5 adet

Şeffaf plastik kadın ayakkabısı kutusu, 36-41 numara arası kadın ayakkabısı çeşitlerini saklamak amacıyla kullanılır. Plastik kutuda kokunun engellenmesi için havalandırma delikleri bulunmaktadır. Ç..

Uzun Bot Ayakkabı Kutusu 5 adet Şeffaf
KDV HARİÇ1.190,00 TL

AYRINTILAR
Uzun Bot Ayakkabı Kutusu 5 adet Şeffaf

Şeffaf plastik uzun bot kutusu, erkek ve kadın ayakkabısı veya uzun bot saklamak amacıyla kullanılır. Plastik kutuda kokunun engellenmesi için havalandırma delikleri bulunmaktadır. Çok amaçlı olarak..

Bojopack Koli ve Kutu satış sitemizden, en uygun Ayakkabı Kutusu fiyatları ile ambalaj malzemesi ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ayakkabı Kutusu grubundaki ürünlerinden tekli adet fiyatı ya da toptan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

  • Ayakkabı Kutusu içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden vereceğiniz, asgari tutar üzeri alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA!
  • Ayakkabı Kutusu ve diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat bojopack.com.tr'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Ayakkabı Kutusu kategorisinden satın alabileceğiniz ürünler ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! Bojopack'de tüm ambalaj malzemeleri var.

Hemen şimdi Ayakkabı Kutusu ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.

Global Satış Sitelerimiz