Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Kalite ve İndirimli Fiyatlar
  • info@bojopack.com.tr
0

İade Koşulları ve Garanti

İade Koşulları ve Garanti

Bojopack.com.tr'den satın aldığınız ürünü tahrip etmeden kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

İade amaçlı gönderdiğiniz ürünlerle birlikte ürünlerin faturası ve ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ürün iade edilmek üzere gönderilmeden önce  0 212 262 71 12 nolu telefondan tarafımıza bilgi verilmelidir.

Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı ALICI'ya aittir.

Ayıplı malların iadesinde ise ALICI ürünü daha önce kendilerine teslim eden anlaşmalı kargo firmasıyla karşı ödemeli olarak gönderecektir.

Bazı ürünlerde farklı iade koşulları uygulanabilmekte, genel iade koşulları haricinde farklılık gösteren ürünlerin iade şartları aşağıdaki şekildedir. Vakumla preslenerek ambalajlanmış ürünlerin, ambalajlarından çıkartılması durumda ürünün tekrar satılabilirliği mümkün olmaması sebebiyle bu ürünlerin iadesinin ambalajından çıkartılmadan yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde iadesi kabul edilmeyecektir.


SİPARİŞ İPTALİ

Herhangi bir sebepten dolayı verdiğiniz siparişi iptal etmek istediğinizde telefon, mail veya sitemizin altında bulunan ÜRÜN İADESİ bağlantısındaki formu doldurarak veya İLETİŞİM sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Siparişleriniz gerekçe ibraz etme zorunluluğu olmaksızın iptal edilecektir.

Sipariş iptaliniz ürünün kargoya verilmesinden sonra veya adresinize teslimi esnasında gerçekleştiği durumlarda Kargo-Nakliye masrafları tarafınıza yansıtılacaktır.

İptal işlemlerinde kargo bedeli ilgili kargo firmasının düzenlemiş olduğu fatura tutarıdır.

Lütfen siparişlerinizi iptal etmek istediğinizde bize sipariş tarihi, sipariş numarası veya kullanıcı adınız gibi bilgilerinizi de iletiniz.


ÜRÜN İADE ADRESİ

bojopack.com.tr

BOJOPACK AMBALAJ İTHALAT İHRACAT SAN LTD ŞTİ

Ferahevler Mah. Çelik Sokak No.42  SARIYER İSTANBUL