Koli Kutu En İyi Seçenekler ve Fiyatlar Bojopack Ambalaj'da
  • info@bojopack.com.tr
0

Taşınma Koli Setleri

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Taşınma Koli Seti S
KDV HARİÇ1.468,00 TL

AYRINTILAR
Taşınma Koli Seti S

Taşınma koli seti ihtiyacınız mı var? O halde 1+0 ya da 1+1 daire boyutlarına muadil ev, ofis, villa taşınma gibi ihtiyaçlarınız için taşınma koli seti kullanmak işerinizin daha kolay olmasını sağlaya..

Taşınma Koli Seti M
KDV HARİÇ2.115,50 TL

AYRINTILAR
Taşınma Koli Seti M

Taşınma koli seti ihtiyacınız mı var? O halde 2+1 daire boyutlarına muadil ev, ofis, villa taşınma gibi ihtiyaçlarınız için taşınma koli seti kullanmak işerinizin daha kolay olmasını sağlayacaktır. Ta..

Taşınma Koli Seti L
KDV HARİÇ3.456,50 TL

AYRINTILAR
Taşınma Koli Seti L

Taşınma koli seti ihtiyacınız mı var? O halde 3+1 daire boyutlarına muadil ev, ofis, villa taşınma gibi ihtiyaçlarınız için taşınma koli seti kullanmak işerinizin daha kolay olmasını sağlayacaktır. Ta..

Taşınma Koli Seti XL
KDV HARİÇ5.106,50 TL

AYRINTILAR
Taşınma Koli Seti XL

Taşınma koli seti ihtiyacınız mı var? O halde 4+1 daire boyutlarına muadil ev, ofis, villa taşınma gibi ihtiyaçlarınız için taşınma koli seti kullanmak işerinizin daha kolay olmasını sağlayacaktır. Ta..

Bojopack Koli ve Kutu satış sitemizden, en uygun Taşınma Koli Seti fiyatları ile ambalaj malzemesi ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Taşınma Koli Seti grubundaki ürünlerinden tekli adet fiyatı ya da toptan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

  • Taşınma Koli Seti içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden vereceğiniz, asgari tutar üzeri alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA!
  • Taşınma Koli Seti ve diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat bojopack.com.tr'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Taşınma Koli Seti kategorisinden satın alabileceğiniz ürünler ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! Bojopack'de tüm ambalaj malzemeleri var.

Hemen şimdi Taşınma Koli Seti ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.

Global Satış Sitelerimiz