Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Kalite ve İndirimli Fiyatlar
  • info@bojopack.com.tr
0

LCD TV Kolisi

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
LCD Tv Kolisi 120x16x84 cm Kraft Çift Oluklu
180,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
LCD Tv Kolisi 120x16x84 cm Kraft Çift Oluklu

120x16x84 cm LCD Tv kolisi ihtiyacınız mı var? O halde LCD Tv taşıma, nakliye, kargolama, depolama gibi işleriniz, karton koli kullanarak daha kolay olacaktır. 120x16x84 cm Kraft Çift Oluklu karton LC..

LCD Tv Kolisi 152x16x84 cm Kraft Çift Oluklu
250,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
LCD Tv Kolisi 152x16x84 cm Kraft Çift Oluklu

152x16x84 cm LCD Tv kolisi ihtiyacınız mı var? O halde LCD Tv taşıma, nakliye, kargolama, depolama gibi işleriniz, karton koli kullanarak daha kolay olacaktır. 152x16x84 cm Kraft Çift Oluklu karton LC..

Bojopack Koli ve Kutu satış sitemizden, en uygun LCD Tv Kolisi fiyatları ile ambalaj malzemesi ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. LCD Tv Kolisi grubundaki ürünlerinden tekli adet fiyatı ya da toptan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

  • LCD Tv Kolisi içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden vereceğiniz, asgari tutar üzeri alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA!
  • LCD Tv Kolisi ve diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat bojopack.com.tr'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki LCD Tv Kolisi kategorisinden satın alabileceğiniz ürünler ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! Bojopack'de tüm ambalaj malzemeleri var.

Hemen şimdi LCD Tv Kolisi ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.