Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Kalite ve İndirimli Fiyatlar
  • info@bojopack.com.tr
0

Paket İpleri

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Paket Bağlama İpi İnce 650 gr - 1 Adet
150,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Paket Bağlama İpi İnce 650 gr - 1 Adet

Paket bağlama ipi ile kolilerinizi, paketlerinizi, ambalajlarınızı, hediyelerinizi bağlayabilirsiniz.​ Paket İpi İnce. Miktar: 650 gr - 1 Adet. Özellik: İnce. Ucuz 650 gr - 1 Adet Paket Bağlama ..

Paket Bağlama İpi 2 kg
320,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Paket Bağlama İpi 2 kg

Paket bağlama ipi ile kolilerinizi, paketlerinizi, ambalajlarınızı, hediyelerinizi bağlayabilirsiniz.​ Paket İpi. Miktar: 2 kg. Özellik: . Ucuz 2 kg Paket Bağlama İpi Fiyatları Burada Paket B..

Paket Bağlama İpi Jüt 100 m
39,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Paket Bağlama İpi Jüt 100 m

Paket bağlama ipi ile kolilerinizi, paketlerinizi, ambalajlarınızı, hediyelerinizi bağlayabilirsiniz.​ Hasır Hediye Paket Bağlama İpi Jüt. Miktar: 100 m. Özellik: Jüt. Ucuz 100 m Paket Bağlama İ..

Paket Bağlama İpi Jüt 550 m
300,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Paket Bağlama İpi Jüt 550 m

Paket bağlama ipi ile kolilerinizi, paketlerinizi, ambalajlarınızı, hediyelerinizi bağlayabilirsiniz.​ Hasır Hediye Paket Bağlama İpi Jüt. Miktar: 550 m. Özellik: Jüt. Ucuz 550 m Paket Bağlama İ..

Bojopack Koli ve Kutu satış sitemizden, en uygun Paket İpi fiyatları ile ambalaj malzemesi ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Paket İpi grubundaki ürünlerinden tekli adet fiyatı ya da toptan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

  • Paket İpi içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden vereceğiniz, asgari tutar üzeri alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA!
  • Paket İpi ve diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat bojopack.com.tr'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Paket İpi kategorisinden satın alabileceğiniz ürünler ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! Bojopack'de tüm ambalaj malzemeleri var.

Hemen şimdi Paket İpi ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.