Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Kalite ve İndirimli Fiyatlar
  • info@bojopack.com.tr
0

Ev Taşımalık Koli

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Balonlu Torba 30x30 cm Bantlı Şeffaf
10,50 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Balonlu Torba 30x30 cm Bantlı Şeffaf

30x30 cm balonlu torba ihtiyacınız mı var? O halde taşıma, nakliye, kargolama, depolama gibi işlerinizde ürünlerinizin zarar görmemesi için, balonlu torba kullanmak daha akılcı bir yöntem olacaktır. 3..

Taşınma Koli Seti S
1.428,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Taşınma Koli Seti S

Taşınma koli seti ihtiyacınız mı var? O halde 1+0 ya da 1+1 daire boyutlarına muadil ev, ofis, villa taşınma gibi ihtiyaçlarınız için taşınma koli seti kullanmak işerinizin daha kolay olmasını sağlaya..

Taşınma Koli Seti M
2.125,50 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Taşınma Koli Seti M

Taşınma koli seti ihtiyacınız mı var? O halde 2+1 daire boyutlarına muadil ev, ofis, villa taşınma gibi ihtiyaçlarınız için taşınma koli seti kullanmak işerinizin daha kolay olmasını sağlayacaktır. Ta..

Taşınma Koli Seti L
3.426,50 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Taşınma Koli Seti L

Taşınma koli seti ihtiyacınız mı var? O halde 3+1 daire boyutlarına muadil ev, ofis, villa taşınma gibi ihtiyaçlarınız için taşınma koli seti kullanmak işerinizin daha kolay olmasını sağlayacaktır. Ta..

Taşınma Koli Seti XL
5.016,50 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Taşınma Koli Seti XL

Taşınma koli seti ihtiyacınız mı var? O halde 4+1 daire boyutlarına muadil ev, ofis, villa taşınma gibi ihtiyaçlarınız için taşınma koli seti kullanmak işerinizin daha kolay olmasını sağlayacaktır. Ta..